O nas

Misja

Naszą misją jest „łączenie edukacji z biznesem”. Oznacza to realizację i promowanie nowoczesnego kształcenia zawodowego mocno opartego na wiedzy i doświadczeniach praktyków. Dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę. Wspieramy naszych Klientów w pełni realizować swój potencjał. Precyzyjnie analizujemy potrzeby słuchaczy, aby organizować szkolenia odpowiadające ich wymaganiom. Inspirujemy naszych Klientów do podwyższaniem swoich kompetencji i kwalifikacji. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Wartości WIBE

Od wielu lat naszej działalności za najważniejsze uznajemy uczciwość i rzetelność. Szczerość i otwartość wobec naszych Klientów to wartości, które towarzyszą nam w codziennej pracy. Wysokie standardy, ciągłe doskonalenie się, współpraca, odpowiedzialność, wzajemny szacunek i zaufanie mają dla największe znaczenie w relacjach z Klientami oraz pomiędzy pracownikami.

Team

Wrocławski Instytut Biznesu i Edukacji to zespół profesjonalistów, którzy dbają o jakość naszych usług na każdym etapie ich realizacji.
Dzięki doświadczeniu naszego personelu zadbamy o Państwa potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu:

Maria Tomys

Dyrektor Zarządzający 
e-mail: maria.tomys@wibe.wroc.pl
tel. 71 319 43 23

Tomys Irena

Prezes Zarządu
e-mail: irena.tomys@wibe.wroc.pl
tel. 71 319 43 23

Dołącz do nas

Dołącz do naszego zespołu.

Jeśli jesteś kreatywny, ambitny, stale się rozwijasz a dzielenie się wiedzą to twoja pasja i chcesz uczestniczyć w życiu profesjonalnej firmy i pracować w przyjaznej atmosferze pracuj z nami jako trener.

Zapraszamy do współpracy.

CV ze zdjęciem i LM prosimy przesyłać w temacie wpisując nazwę stanowiska na adres sekretariat@wibe.wroc.pl
Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Trenerzy

Nasi trenerzy to profesjonaliści, eksperci w swoich branżach. Dzielenie się wiedzą to ich pasja.

Priorytetem Wrocławskiego Instytutu Biznesu i Edukacji jest jakość oferowanych usług, dlatego osoby prowadzące zajęcia dobieramy bardzo starannie. Nasi trenerzy to głownie praktycy, a ich praktyczne podejście do zajęć, interaktywny ich sposób prowadzenia sprawia, że szkolenia są skuteczne, a zdobyta wiedza może zostać od razu wdrożona przez słuchaczy w swoich firmach.

Doświadczenie

Wrocławski Instytut Biznesu i Edukacji WIBE sp. z o.o. jak sama nazwa wskazuje jest instytucją edukacyjną kształcącą nowoczesne kadry menedżerskie dla potrzeb biznesu.

Instytut powstał w 1994 roku. Na początku swojej działalności Instytut prowadził kursy języków obcych i szkolenia w językach obcych oraz edukację szkolną – prywatne liceum ogólnokształcące, szkoły policealne. W 1997 roku WIBE utworzył Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu, prestiżową prywatną uczelnię biznesową, której prawa założycielskie sprzedał w 2014 roku. Dzisiaj, korzystając z własnych doświadczeń oraz osiągnięć i dorobku stałej kadry dydaktycznej, Instytut oferuje szeroki wybór kursów specjalistycznych i szkoleń zawodowych.

Posiadamy aktualny wpis do RIS DWUP w Wałbrzychu, wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 13543, akredytację Kuratora Oświaty we Wrocławiu na kursy: księgowości, kadrowo-płacowe, komputerowe, programowania w języku C++, obsługi i programowania obrabiarek numerycznie sterowanych CNC oraz językowe: angielski i niemiecki.

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów unijnych o zasięgu regionalnym i ogólnokrajowym oraz projektów o charakterze ponadnarodowym (ze środków przedakcesyjnych).

Referencje

Instytut oferuje szkolenia i warsztaty wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i stawiamy sobie kolejne cele oraz doskonalimy naszą ofertę.

Poniżej przedstawiamy wybrane referencje naszych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług.